Przetargi

Zarząd "biura Centrum" Sp. z o.o. pragnie podziękować wszystkim zainteresowanym firmom za przygotowanie i złożenie ofert. Jednocześnie informujemy, że po przeanalizowaniu wszystkich ofert jako najkorzystniejsza została wybrania oferta Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa - Ośrodek Szkolenia i Rzeczoznawstwa.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w postępowaniu konkursowym.

Katowice, 10.10.2019 r.

Zarząd "Biura Centrum" Sp. z o.o. pragnie podziękować wszystkim zainteresowanym firmom za przygotowanie i złożenie ofert. Jednocześnie informujemy, że po rozpatrzeniu wszystkich ofert jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, Ośrodek szkolenia i Rzeczoznawstwa. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w potępowaniu konkursowym.

Katowice, 10.10.2019 r.

 

Zarząd "Biura Centrum" Sp. z o.o. dziękuje wszystkim zainteresowanym firmom za przygotowanie i złożenie ofert. Jednocześnie informujemy, że po rozpatrzeniu wszystkich ofert jako najkorzystniejsza została wybrana oferta Zakładu Usługowego PRESTIŻ Sebastian Hoppe-Wartenberg.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w postępowaniu ofertowym,

Katowice, 10.10.2019 r.

Zarząd "Biura Centrum" Sp. z o.o. pragnie podziękować wszystkim uczestnikom postępowania za przygotowanie i nadesłanie ofert. Po przeanalizowaniu wszystkich ofert za najkorzystniejszą została wybrana oferta firmy "Wycinanie drzew-Dominik Horodyński". Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział w postępowaniu.

Katowice, 10.10.2019 r.